Подарунок для Олега Прудіуса
![](https://static.tildacdn.com/tild6432-3235-4963-a533-323837333636/DSC_0119.jpg)
За сумлінну працю та активну участь в багатьох заходах, один із учасників нашого товариства - Олег Прудиус отримав в подарунок новий посилений велосипед для сільської місцевості, де саме він і проживає.
Стало це можливим за підтримки сім'ї Корбут та учасників товариства "Марганець Туристичний".
Стало це можливим за підтримки сім'ї Корбут та учасників товариства "Марганець Туристичний".
![](https://static.tildacdn.com/tild3866-3431-4663-a334-316630346461/DSC_0110.jpg)
Доречі, нещодавно трапилась одна неординарна історія, до нас в місто приїхала художниця із Томаківки - Анастасия Цибульская і ми вирішили попросити в Олега його старенький велосипед "Україна" для неї на декілька годин. Під час перебування художниці в нашому місті на велосипед наїхала автівка, яка заскочила прямо на високу обочину і пом'яла трохи заднє колесо. Колесо ми вирівняли разом із Виталий Диджавадзе. Олег попросив купити всього лише одну спицю, яка вилитіла, а ми йому одарували новий велосипед.