Новини

Скринька "Мис Доброї Надії"

Добра Надія
Мис Доброї Надії - це старовинне селище, наприкінці XIX ст. тут побував дослідник Олександр Афанасьєв-Чужбинський, який писав в своїй роботі про те, що це одне із живописних місць на Дніпрі.

Малюнки відображены на скрині, взяті зі світлин товариства "Korbut Travel", які були зроблені під час краєзнавчих подорожей рідним краєм.

Загальний вигляд скриньки

На кожній із п'яти сторін зображено околиці неймовірно гарних природніх ландшафтів Миса Доброї Надії. На малюнках відображено рослинний та тваринний світ.

Ягнята на пасовищі

Мис Доброї Надії

Орел на полюванні

Вівці на пасовищі під Антоновою кручею

Антонова круча

Про Антонову кручу існує легенда. Місцеві мешканці розповідають про те, що у Мисі Доброї Надії колись у давнину жив пан у якого була донька Марічка, така гарна, що люди милувались її красою. Закохався в Марічку місцевий конюх Антон. Марічка теж всім серцем покохала сором’язливого, лагідного Антона. Старий пан од люті аж синів. Кричав на дочку.

А вона: - Поберуся тільки з Антоном, бо лише він один любий мені. Та пан знайшов Марічці рівного жениха. Тоді молоді вирішили втікати. Та дізнався про все пан. Коли закохані були вже далеко від дому, пан все-таки наздогнав їх. Розпочалася бійка. Довго билися пан з Антоном над високою кручею. І невідомо ще, чим би все скінчилося, коли б Антон, стоячи на краю кручі, не глянув на свою Марічку. В цей час пан підступно вдарив Антона у спину, і той впав з високої кручі.

Антон загинув, а кручу з того часу стали називати Антоновою.
Джерело: "Марганець Туристичний".

На березі Каховсього водосховища

Замовити цей товар можна на нашому сайті у розділі - СКРИНЬКИ.