Послуги

Пошук Коріння

Коріння - це фундамент, який надає впевненість. Для кожної людини важливо знати свій рід. З нашої точки зору на вивчення свого коріння потрібно дивитись набагато ширше ніж це роблять зазвичай. Це не тільки ім'я та прізвища предків, але й історія місцевості, де вони раніше народились та проживали, природа, що їх оточувала і клімат. Окрім того можна дізнатись, які люди проживали в тій чи другій місцевості. Яка сама релігія була переважною в регіоні. Це маленькі частинки історії і якщо зібрати їх воєдино, то вони нададуть нам змогу дізнатись загальний вигляд у більш ємкому форматі. Завдяки чому ми можемо згодом зазирнути у колишне і побачити, що оточувало нашого предка, які люди жили поруч із ним, якими промислами займались та навіть що готували.
Наша команда використовує свій власний метод, який дозволяє торкнутись далекої старовини.
У нас є певний досвід у дослідженні та вивченні родового древа, існують архіви, завдяки яким можливо знайти своїх далеких предків. Не кожна людина має можливість і час знайти їх та провести пошукову роботу, тому наша команда пропонує ці послуги.
Були різні часи, багато документів втрачено, але є і ті, що збереглись в архівах. На 100 відсотків ніхто не може гарантувати, що ваше коріння буде знайдено, але треба спробувати!
Наша команда допоможе створити родове древо, старовинний цифровий альбом, знайти історичні документи та створити книгу з історією Вашої сім'ї.
Для замовлення послуги "Пошук коріння" напишіть листа на пошту: mariankorbut@gmail.com
Послуги