Цегла з клеймом "Ш" була виявлена під час краєзнавчої експедиції товариства "Korbut Travel" у 2017р. в районі с. Закам'янка, який входить до складу м. Марганець, Нікопольського району. Цеглу було знайдено біля одного із дореволюційних будинків, де за словами місцевих мешканців проживали керівники перших марганцевих рудників.
![](https://static.tildacdn.com/tild3738-3437-4163-b639-626365346536/20171021-IMG_1730.jpg)
21.10.2017р.
![](https://static.tildacdn.com/tild3465-3738-4564-a537-316561646535/20171021-IMG_1724.jpg)
Мар'ян Корбут під час проведення екскурсії
21.10.2017р.
![](https://static.tildacdn.com/tild3735-3235-4361-b134-333363366637/DSC_01147.jpg)
21.10.2017р.
Якщо Вам відомо де виготовляли цеглу з клеймом літери "Ш", пишіть на пошту: mariankorbut@gmail.com