Балки

Балка Усенкова (Редутка)

Балка Усенкова (Редутка) знаходиться у Нікопольському (Томаківському) районі. Місцеві мешканці також у народі називають Редутка. У балці знаходиться ставок, де місцеві із сусідніх сіл: с. Виводове, с. Запорожське, с. Жмерено та Грушеве, відпочивають тут на свята та приїздять на рибалку.

На заході снця у балці Усенкова

Ставок у балці

Одного разу учасники товариства "Korbut Travel" на березі Редутовскього ставка зустріли єгеря, який добре знав всю цю місцевість. Чоловік розповів про те, що тут в степах та перелісках водяться вовки. За словами єгеря вовк на людину просто так нападати не буде, навпаки, вони ховаються подалі від людей бо дуже добре чують запах, який розлітається у повітрі. Коли йде відстріл вовків то мисливці йдуть та шукають вовчі логова, які знаходяться у важко доступних місцях.
Поруч із балкою знаходиться село Виводове, (Томаківського) Нікопольського району, існує легенда, яка говорить про те, що в селі були раніше вовки.

Багато легенд пов'язано з назвами балок, якщо Вам відома легенда про балку Усенкова (Редутка), то пишіть на пошту: mariankorbut@gmail.com