Цеглу з клеймом "Т" було виявлено учасниками товариства "Korbut Travel" під час краєзнавчої експедиції 26.11.2017р. в старовинному селі Городище, Нікопольського району.
![](https://static.tildacdn.com/tild6665-3932-4537-b566-366435613538/IMG_620525.jpg)
В момент виявлення цегли, ми були впевнені, що на її клеймі літера "Т", але через деякий час свій коментар залишив відомий Дніпровський колекціонер - Павел Маменко. За його думкою на клеймі цегли не літера "Т", а кірка.
Якщо Вам відомо більше про цю цеглу, пишіть на пошту: mariankorbut@gmail.com